Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Örneği

Yazdır
Kategori: Dökümanlar
Yayınlanma: 13 Nisan 2014
Super User tarafından yazıldı. Gösterim: 1388

Kat Malikleri Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu

……..Apartmanı Yönetim Kurulu 20..-20.. Dönemi Faaliyet Raporu Apartmanı yönetim kurulu olarak, 20..- 20… dönemi içerisinde genel kurulun verdiği yetki ve alınan kararlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürmüş; ……/…../20.. tarihinde yapılması planlanan olağan genel kurula bilgi vermek amacıyla yapılan çalışmalar aşağıda genel kurulun görüşlerine sunulmuştur. Dönem içerisinde apartmanımızın yağmur derelerinin yenilenmesi, apartman dış cephesinin boyatılması, asansörün aylık bakımlarının zamanında yapılması, brülörlerin yıllık bakımının yapılması, yangın tüplerinin yıllık periyodik yenilenmesi, kapıcı dairesine aspiratör takılması, pencere denizliklerinden giren suyun önlenmesi için denizliklere silikon sürülmesi ve bahçedeki dalları uzayan ağaçların budanması ile apartmanımız için hayati önem taşıyan kalorifer yakıtı alımı işleri ilgili firma ve şahıslarca toplantılar düzenlenerek ödemeler zamanında yapılarak hizmetlerin aksamaması sağlanmıştır. Apartmanımızın menfaatleri azami gözetilerek tüm olumsuzluklara gerekli müdahaleler yapılmış, kurallara uygun olarak en iyi hizmet verilmesi yolunda çaba harcanmıştır.  Apartmanımızda bulundurulması gereken alet ve avadanlıklar, tüm demirbaş eşyalar demirbaş defterine kaydedilmiştir. Apartman yönetim kurulunun bir yıllık faaliyeti sırasında yaptığı harcamalar ve gelirlerin dökümü ekte bilgilerinize sunulmuştur.

yönetim kurulu faaliyet raporu , yönetim kurulu faaliyet raporu örneği , kat malikleri yönetim kurulu faaliyet raporu örneği


Genel Kurulun bilgisine saygıyla sunulur (……/…../20…)

Apartmanı Yönetim Kurulu Başkan (Adı ve Soyadı, İmzası)          Üye (Adı ve Soyadı, İmzası)             Üye (Adı ve Soyadı, İmzası)

Acil Teknik-Tamir-Bakım
Ziyaretçilerimiz
459993
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
56
189
1540
370124
6285
11023
459993

Your IP: 54.162.173.119
2018-04-21 04:45
Google AdSense 2